Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme

Mikko Kivistö

Mikko Kivistö

Managing Director

Suomi

mikko@anders.fi

+358 40 517 7743

Riku Voipio

Riku Voipio

Director, HR & Business Development

Suomi

riku@anders.fi

+358 50 576 8899

Juha Reini

Juha Reini

Director, Sales & Marketing

Suomi

juha.reini@anders.fi

+358 40 577 6750

Johanna Kainulainen

Johanna Kainulainen

Marketing Manager

Suomi

johanna.kainulainen@anders.fi

+358 50 413 3247

Tomi Tolonen

Tomi Tolonen

Head of Enterprise Solutions

Suomi

tomi.tolonen@anders.fi

+358 44 783 9311

Matias Louanto

Matias Louanto

Sales Specialist

Suomi

matias.louanto@anders.fi

+358 44 325 1294

Pohjois-Amerikka

Tomi Alapaattikoski

Tomi Alapaattikoski

Perustaja, Hallituksen puheenjohtaja

Yhdysvallat

tomi@andersinnovations.com

+1 561 402 5204

Toimipisteemme

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Puhelin: +358 45 843 6699 arkipäivisin 8:00 - 16:00 (UTC + 2:00)

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

+358 45 236 5326 / laskutus@anders.fi

Verkkolaskutusosoite

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskutusosoite / OVT-tunnus: 003721666266