Ota yhteyttä

Voimmeko auttaa yritystäsi? Ota yhteyttä ja varaa aika maksuttomaan konsultointiin. 

Tomi Alapaattikoski

Tomi Alapaattikoski

CEO, Founder

Globaali

tomi@anders.fi

+358 50 589 5018

Mikko Kivistö

Mikko Kivistö

Country Manager, Finland

Suomi

mikko@anders.fi

+358 40 517 7743

Mikko Flagan

Mikko Flagan

Business Development Director

Pohjois-Amerikka

mikko.flagan@andersinnovations.com

+1 626 787 3393

Riku Voipio

Riku Voipio

Business Development Director

Suomi

riku@anders.fi

+358 50 576 8899

Pekka Pulkkinen

Pekka Pulkkinen

Business Development Director

Suomi

pekka.pulkkinen@anders.fi

+358 50 311 2188

Johanna Kainulainen

Johanna Kainulainen

Marketing Manager

Suomi

johanna.kainulainen@anders.fi

+358 50 413 3247

Matias Louanto

Matias Louanto

Sales Specialist

Suomi

matias.louanto@anders.fi

+358 44 325 1294

Toimipisteemme

 Helsinki

Iso Roobertinkatu 20-22, 6. kerros
00120 Helsinki
Finland
Näytä kartalla

+358 50 311 2188

 Turku

Aurakatu 12 B, 5.-6. kerros
20100 Turku
Finland
Näytä kartalla

 +358 45 843 6699

 Vancouver

1500 West Georgia Street
Vancouver, BC, V6G 2Z6
Canada
Näytä kartalla

 +1 604 445 8199

 Wilmington

1000 N West St Suite 1200
Wilmington, DE 19801
USA
Näytä kartalla

 +1 626 787 3393

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Puhelin: +358 45 843 6699 arkipäivisin 8:00 - 16:00 (UTC + 2:00)

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

+358 45 236 5326 / laskutus@anders.fi

Verkkolaskutusosoite

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskutusosoite / OVT-tunnus: 003721666266